Ruszyła Podstrona Foto-Galeria!!!

Z przyjemnością informujemy, iż galeria z fotosami zespołu została uruchomiona na naszej stronie internetowej. Ponadto każdy z fanów może przesłać do nas zdjęcie zespołu koncertowe bądź fanowskie, które po akceptacji zostanie umieszczone na stronce w galerii. Także zapraszamy do odwiedzin i przesyłania nam swoich feel-owych fotek.

Jesteśmy w finale “Bitwy na głosy”

Dzięki Waszym smsom i wsparciu, zespół Piotra przeszedł do finału “Bitwy na głosy”! W kolejnym programie katowicka 16-tka będzie bezpieczna. Podczas sobotniego półfinału Piotr i jego team wykona legendarny utwór “Autsajder” zespołu Dżem, a do tego miła niespodzianka, jesli chodzi o wykonanie. A już 7 maja finału programu!!! Bądźcie z nami koniecznie!!!