Jesteśmy w finale “Bitwy na głosy”

Dzięki Waszym smsom i wsparciu, zespół Piotra przeszedł do finału “Bitwy na głosy”! W kolejnym programie katowicka 16-tka będzie bezpieczna. Podczas sobotniego półfinału Piotr i jego team wykona legendarny utwór “Autsajder” zespołu Dżem, a do tego miła niespodzianka, jesli chodzi o wykonanie. A już 7 maja finału programu!!! Bądźcie z nami koniecznie!!!

12 odpowiedzi na “Jesteśmy w finale “Bitwy na głosy””

  1. Just stumbled upon this site and I am already hooked. The game selection is massive and the community feels very welcoming. A solid choice for anyone. mmou777

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *